mobil-logo

NA KLASICKÝ ÚVOD

 
 
 

Co Vám může český lektor nabídnout?

Angličtinu bez závazků

Kdykoliv, pokud si najdete volný termín pravidelné lekce, u nás můžete začít i skončit.

Platbu v hotovosti na každé lekci

Platíte pouze za lekce, kterých se účastníte. Kdykoliv se rozhodnete skončit, nebudeme si vzájemně nic dlužit. Vy nepřijdete o žádné peníze z důvodu nevyčerpání předplacených služeb. Žádné závazky ... a žádná velká finanční vydání najednou!

Časovou flexibilitu

Nemáme žádné osnovy, takže můžeme vysvětlit a procvičit cokoliv potřebujete. Připravíme Vás na Vaše různé plánované situace. Jestliže nebudete moci přijít na lekci v plánovaném termínu, umožníme Vám místo Vaší pravidelné lekce (v rámci našich časových možností)náhradní termín lekce.
Pokud máte zájem jen o jednorázovou lekci k nějaké konkrétní příležitosti, podívejte se na cenu lekce a tam uvidíte odkaz na možný termín Vaší lekce.

Budete mluvit

Na každé lekci budete maximálně mluvit - vždy podle svých znalostí. Až na vyjímky (začátečníci, vyšší gramatika, ...) nebudete vyplňovat žádná cvičení a nebudeme používat žádné knihy.
Jste trémista a potřebujete se uvolnit? Klidne si v případě poslední lekce v daném dni uděláme lekci na pivu. Tento vyjímečný typ lekce je splatný před jejím začátkem.

Každá naše lekce je lekcí zkušební

Na konci každé lekce se můžete rozhodnout, zda přijdete i příště. U pravidelných lekcí budete mít pevně naplánované termíny lekcí, ale kdykoliv můžete docházku ukončit bez jakéhokoliv vysvětlení. Prostě nám to jen oznámíte...

Pomůže Vám i se školou

Na Vašich školních domácích úkolech Vám vysvětlíme školní látku, takže si je pak již lehce u nás sami napíšete (my je místo Vás psát nebudeme). Vysvětlíme a procvičíme vše na plánované písemky. Pokud si donesete konverzační téma a případně osnovu, procvičíte se i na konverzačí hodiny.

Pomůže Vám s přípravou na změnou pracovního místa

Chcete změnit pracovní pozici nebo zaměstnavatele, kde budete potřebovat angličtinu? Připravíme Vás nejen na pracovní pohovor ... pokud to nenecháte na poslední chvíli.

Nemůžete chodit na lekce u nás?

Přestěhovali jste se a chcete u nás pokračovat? Jste noví zájemci a bydlíte v jiném městě (než Ostrava) či státě? Můžeme konverzovat na dálku s pomocí počítače či jiné techniky. A pokud Váš technický systém komunikace ještě neumíme, tak se to naučíme...

Máte svou vlastní představu?

Nevyhovuje Vám styl, rychlost nebo způsob řeči lektora, konverzační téma, nebo něco jiného? Hned nám to (se svým případným konkrétním návrhem) řekněte a změníme to.

Jestliže Vám nebudeme schopni vyhovět, můžete kdykoliv naši spolupráci ukončit.

 
 
 

Cena lekce

FIREMNÍ ZÁJEMCE je každý, kdo požaduje potvrzení pro firmu > kterému firma hradí náklady studia; všichni ostatní jsou SOUKROMÉ OSOBY.

cena pravidelné individuální lekce ... nebo ...
pokud přijde na pravidelnou skupinovou lekci jen jedna osoba

250 Kč
za 60 minut

cena pravidelné skupinové lekce:
- pro 2 osoby na lekci - každá osoba zaplatí
- pro 3 osoby na lekci - každá osoba zaplatí

za 60 minut:
200Kč
150Kč

Máte svou stálou větší skupinu zájemců a budete platit na každé lekci za celou skupinu najednou? Máte nějaké speciální požadavky? Můžeme si domluvit "paušální" cenu lekce.

smluvní cena

Cena jednorázové lekce v čase volné pravidelné lekcesplatné na začátku každé lekce:

Jestliže pracujete na směny, můžeme se domluvit na lekcích podle Vašich směn a časových možností lektora ... za běžnou cenu, neboť se jedná o lekci každý týden...

300 Kč
za 60 minut

viz tam uvedené ceny

Chcete vystavit fakturu, kterou zaplatí někdo jiný na náš účet? Cena lekce se navýší o 12,1%.
(10% za sledování a z toho 21% DPH)

300 Kč
za 60 minut

... A ŽÁDNÉ DALŠÍ NÁKLADY

pokud si přineste na první schůzku flešku, nahraje Vám na ni učebnici, která bude používána pro výuku i jako jedna z inspirací naší konverzace

Za každou lekci zaplatíte zvlášť v hotovosti po jejím skončení (u skupinových lekcí před jejím začátkem)

Neplatíte nic předem a kdykoliv můžete lekce ukončit, tak proč nás nevyzkoušet, když je každá naše lekce lekcí zkušební?

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI obdrží (jako potvrzení uhrazených hotovostních plateb) na první plánované lekci v měsíci fakturu za předcházející kalendářní měsíc.

Pokud Vám to časově občas nevyjde, můžete lekci bez problémů vypustit a nic Vás to nebude stát, protože platíte pouze za lekce, kterých se účastníte.

 ANGLIČTINA BEZ ZÁVAZKU
PŘIJDEŠ-ZAPLATÍŠ
NEPŘIJDEŠ-NETRATÍŠ

Jestli o svou PRAVIDELNOU LEKCI nechcete přijít, můžeme se podle našich časových možností operativně domluvit na výjimečném posunutí termínu Vaší lekce. Sami si můžete najít náhradní termín lekce v tabulce LAST MINUTE LESSON níže.

 

Vyjímečné a dočasné ceny

Cena SKYPE lekce platí na všechny lekce zájemce, s nímž je tento způsob komunikace domluvený. Při domluvě obdrží volací kód lektora.

cena lekce (za použití jakékoliv komunikační techniky)

250 Kč za 60 minut + cena za případné spojení (platí-li to lektor)

ÚPLNÁ VERZE CENÍKU

 
 
 

Časové možnosti PRAVIDELNÝCH LEKCÍ českého lektora
Máte-li termín, na všem ostatním se určitě domluvíme!

Volné termíny pro pravidelné lekce
(každá lekce má 60 minut)
kalendářní den

čas od

volný
pondělí
dopol.
10.15
ihned
středa
dopol.
09.00
ihned
středa
dopol.
10.15
ihned
čtvrtek
dopol.
10.15
ihned
čtvrtek
odpoledne
17.45
ihned
neděle
odpoledne
19.00
od 29.1. včetně
ÚPLNÁ VERZE VOLNÝCH TERMÍNŮ PRAVIDELNÝCH LEKCÍ
 

LAST MINUTE LESSON

Dočasně volné lekce

To jsou běžně obsazené pravidelné lekce. Pokud jejich "majitel" dopředu ví, že se lekce nemůže v určitý den zúčastnit a sdělí nám to s předstihem, zveřejníme tyto lekce v tabulce (odkaz na klasické stránky).

Naši současní studenti mohou využít tyto termíny pro jednorázovou změnu termínu jejich pravidelné lekce za jejich současnou (domluvenou) cenu NEBO pro rozšíření počtu jejich pravidelných lekcí za zde uvedenou jednorázovou cenu.

Proč mám tyto lekce levnější? Nemohu tyto termíny nabízet dlouhodobě a přitom je nechci nechat zcela nevyužité. Proto jsme se rozhodl nabídnout je jakožto jednorázové nepravidelné lekce za nižší cenu.
Možná to někomu pomůže při pochopení angličtiny, protože budeme dělat to, co budete chtít ... od doučování školní látky po konverzaci skoro na libovolné téma (například se studenty si můžeme probrat i maturitní otázky). Vzájemně se poznáme ... a moc Vás to nebude stát ...
Po této (snad kladné) zkušenosti třeba budete mít zájem o další spolupráci ... můžete to tedy chápat jako propagační akci.

Jestliže si zamluvíte více takových lekcí, můžete mít intenzivní individuální výuku za dobrou cenu (vhodné třeba pro děti v období školních prázdnin).

Platba - v hotovosti na začátku každé jednotlivé lekce. Noste si, prosím, přesný obnos.

Zavolat si o lekci za sníženou (zde uvedenou) cenu může skutečně kterýkoliv nový zájemce. Naši současní studenti to mohou využít pro jednorázovou změnu termínu lekce za jejich současnou cenu ... nebo pro rozšíření počtu jejich pravidelných lekcí za sníženou cenu.

Nová nabídka last minute volných lekcí zde bude vkládána průběžně dle aktuálního stavu - nejpozději o víkendu na následující kalendářní týden.

 
 
Máte další dotazy?
V této jednodušší formě stránek pro mobily, PDA a podobná zařízení s malou obrazovkou není obsaženo vše potřebné. Podrobnější informace naleznete v klasických stránkách v sekci obecné informace nebo v sekci časté dotazy. Nebo si prostě zamluvte svůj termín a přijďte. Vše domluvíme na našem prvním setkání, neboť:
Máte-li termín, na všem ostatním se určitě domluvíme!
 
 
KONTAKT
český lektor   Ing. Roman Střelec
     
adresa místa výuky   Husarova 29, 700 30 Ostrava Výškovice ( mapku najdete na úplné webové verzi)
     
kontaktní telefon   724 51 41 65
kontaktní e-mail   cesky@napismi.cz
 
ÚPLNÁ VERZE KONTAKTU