Nechcete chodit na pravidelné lekce?

Potřebujete si pouze občas nechat vysvětlit jen určitou část gramatiky? Procvičit jen to, co Vám nejde? Procvičit konverzaci - třeba určité maturitní téma?

Zavolejte si ... a budeme se snažit Vám vyhovět.

Na jednorázové nepravidelné lekci probereme jen to, o co máte zájem. Pro tyto občasné účely se dobře hodí dočasně volné lekce.

 

Nemáte možnost chodit na pravidelné lekce?

Někteří zájemci se nemohou nikam přihlásit, protože jim jejich osobní vytížení nebo pracovní směny neumožní chodit na lekce v pravidelných dnech a hodinách. Pracují třeba na kolotoč, ranní a odpolední směny nebo jako vedoucí pracovníci mají úplně nepravidelně směny.

I pro Vás máme řešení ...

PRACUJETE NA SMĚNY?

Nabízíme Vám lekce angličtiny na směny tak, aby to vyhovovalo Vašim pracovním směnám. Podmínkou je relativní pravidelnost ve střídání dopoledních a odpoledních lekcí - vždy alespoň jedna lekce týdně. K dispozici máte všechny lektorovy pracovní kalendářní dny dopoledne i odpoledne za stejnou, individuálně dohodnutou, cenu. Jediný předpoklad je, že má lektor v oba Vámi uvažované termíny volno.

MÁTE ZCELA NEPRAVIDELNOU PRACOVNÍ DOBU?


Můžeme se operativně domlouvat na nepravidelných lekcích podle Vaší potřeby. Zde není předpoklad žádné pravidelnosti nebo minimálního počtu lekcí týdně.

Jednotlivé termíny nepravidelných lekcí se domlouvají:
- osobně nejpozději na předcházející nepravidelné lekci
- telefonicky v den konání minimálně 1 hodinu před možným začátkem lekce

Zavoláte si o lekci v době, kdy již budete vědět kolik máte volného času. Třeba když se dovíte, že Vám vypadlo nějaké pracovní či jiné jednání a uvolnilo se Vám hodinové okno.

Tento způsob je možný pouze v případě individuálních lekcí, protože není možné zkombinovat narychlo domluvený termín s případným jiným zájemcem. Leda by jste si dalšího zájemce brávali pravidelně sebou - třeba kolegu z práce. V tomto výjimečném případě budou nepravidelné lekce skupinové.

Mimo časovou flexibilitu je možné domluvit i individuální náplň lekcí - po počátečním rozmluvení si sami můžete zvolit konverzační témata, kterým se chcete příště věnovat. Pokud si vymyslíte pro Vás vhodné téma nad možnosti českého lektora, pomůže nám rodilý mluvčí.

Jak vidíte, domluvit je možné skoro vše.

Nezbývá než doufat, že jiný zájemce se stejnou možností rychlé volby nebude mít zálusk na vámi uvažovaný volný termín ... Pokud by k této situaci došlo, budete ihned informováni při Vašem telefonickém požadavku v den konání lekce.

Případnou aktuální cenu najdete na stránce cena lekce českého lektora.

V případě zájmu o každou jednotlivou nepravidelnou lekci je nutné V DEN KONÁNÍ OSOBNĚ ZAVOLAT ►► projevit zájem a hned se domluvit na možnostech.

V případě nepravidelných lekcí neposílat emaily, SMS ani jiné jednosměrné informace!

tel.: 724 51 41 65ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018


DOPORUČUJEME:
reklama1
reklama2