GARY STRATTON

rodilý mluvčí

Rodilý mluvčí má bohaté lektorské zkušenosti.

Narodil se a vyrůstal v Londýně. Již v Anglii pracoval dlouhá léta s postiženými dětmi a naučil se i znakovou řeč.

V roce 2008 se přestěhoval do ČR. Po uspořádání života v nové zemi využil své zkušenosti a začal se věnovat výuce angličtiny. Postupně si v souladu s potřebami českých zájemců vytříbil styl - začal se zaměřovat na konverzaci a komunikaci se zájemci, kteří již mají dobré základy anglického jazyka.

Nemluví česky, ale jeho znalosti českého jazyka mu umožní v běžných situacích pochopit mluvené slovo. Proto není schopen vysvětlovat a procvičovat angličtinu se zájemci, kteří nechápou třeba vysvětlení gramatiky v angličtině. Jeho styl výuky a konverzace je skvělý PRO ZÁJEMCE OD ÚROVNĚ INTERMEDIATE. Má široký rozhled a je schopen komunikovat o všech oblastech života - může Vás připravit i profesně přesně podle Vašich požadavků.

V minulosti jeho lekce absolvovalo mnoho individuálních zájemců i absolventů různých skupinových kurzů. Vyučuje dlouhodobě v soukromých jazykových školách i vedoucí pracovníky ve firmách. Připravuje zaměstnance firem před výjezdem na zahraniční pracovní pobyty. Zvyšuje kvalifikaci učitelů anglického jazyka přípravou na jejich vlastní hodiny ze školních materiálů.

Pokud hledáte rodilého mluvčího, který se Vám bude individuálně věnovat přesně podle Vašich požadavků a je schopen vybrousit Váš styl v libovolném i profesním zaměření, napište Garymu.

Zajímá Vás to? Máte zájem o něco "trochu" jiného?

Napište nám: anglicky@napismi.cz Na tomto mailu posoudí český lektor Vaši angličtinu > napište anglicky o co máte zájem a Vaše časové možnosti. Počítejte s tím, že by jste měli být schopni komunikovat s organizátorem v angličtině. Pokud se anglicky domluvíte, dohodneme Vám lekce u rodilého mluvčího. 

telefon pro první kontakt:
724 51 41 65

Na tomto tel. čísle můžete domluvit s organizátorem (který je zároveň českým lektorem) vše potřebné česky (to pro případ, že bude domlouvat lekce někdo jiný, než budoucí účastník lekcí).


ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018

reklama windsurfing
sjezdovky-reklama
eshop-windsurfing
turisti-reklama