První schůzka

Na prvním setkání si sdělíme vzájemné potřeby, možnosti a zkusíme Vaši angličtinu (něco nám o sobě v angličtině řeknete, na něco se Vás zeptáme a pak se zeptáte Vy). Bude nás zajímat i Vaše motivace - proč se chcete učit a jaká je Vaše cílová požadovaná úroveň angličtiny.

Podle průběhu našeho prvního anglického setkání se domluvíme na termínech a četnosti dalších lekcí, jejich organizaci, náplni a podle toho stanovíme konkrétní cenu.

Český lektor i rodilý mluvčí Vás (každý na své úrovni) rozmluví a doplní případné mezery v gramatice. Když jste již schopni běžně vyjádřit svou myšlenku, pochopit odpověď v angličtině a následně se třeba na něco správně zeptat ...to vše správně v reálném čase..., můžeme přejít na konverzační témata a mluvit - mluvit - mluvit. U rodilého mluvčího se navíc můžete dále individuálně zdokonalovat až na profesionální úroveň libovolného zaměření.

Shrnutí postupu objednání na první schůzku českého lektora:
 
Našli jste si pro Vás vhodný volný termín na lekce ► Seznámili jste se s cenou za lekce a mechanismem plateb ► Kontaktujte českého lektora a domluvte si první schůzku ve Vámi vybraném termínu lekcí ► 724 51 41 65  nebo  cesky@napismi.cz
 


 

Shrnutí postupu objednání na první schůzku rodilého mluvčího:
  Seznámili jste se s cenou za lekce a mechanismem plateb ► Napíšete v angličtině mail na anglicky@napismi.cz, ve kterém uvedete své časové možnosti a navrhnete místo lekcí ► Měli by jste být schopni se domluvit v angličtině ► Napíšeme Vám časové možnosti rodilého mluvčího a místo lekcí ► 724 51 41 65  nebo  anglicky@napismi.cz  

 

Vámi požadovaný volný termín Vám hned po jasně projeveném zájmu předběžně zablokujeme (další zájemci ho uvidí jako předběžně zablokovaný). Podle výsledku první schůzky vybraný termín následně zcela zablokujeme pro Vás nebo ho znovu uvolníme pro další zájemce.

tel.: 724 51 41 65


ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018

DOPORUČUJEME:
reklama windsurfing
turisti-reklama