Máte na zkoušku vzorovou lekci zdarma?

Jazykové školy tvrdí, že si je můžete vyzkoušet. Umožní Vám za tímto účelem jednu ukázkovou lekci zdarma. Pak se ale musíte rozhodnout a pokud se Vám vzorová lekce líbila, zaplatíte si dopředu kurz na celý rok. Pokud Vám potom lekce nebo lektor přestanou vyhovovat, obvyklemáte smůlu.

Já to mám jinak. U mne si v případě pravidelných lekcí najdete pro Vás vhodný volný termín a po první (organizační) schůzce ve Vámi vybraném termínu začnete chodit na pravidelné lekce.

Platíte každou lekci zvlášť po jejím skončení (nemáte velký výdaj najednou!).

Pokud se Vám na jakékoliv lekci něco nelíbí a není možné to po dohodě s lektorem hned změnit, kdykoliv mi můžete říci, že již chodit nebudete. Nic nemusíte složitě zdůvodňovat nebo dokonce vymáhat a nepřijdete o žádné peníze. Kdykoliv skončíte, nebudeme si vzájemně nic dlužit.

U nás máte své pravidelné lekce bez závazku, bez povinnosti platit předem.

Pokud Vám nevyhovuje styl lekce nebo lektor, můžete v první půlhodině (kolik potřebujete na toto zjištění času?) odejít a máte to zcela zadarmo. Jestliže jste již cenu první (skupinové) lekce uhradili, bude Vám platba  před Vaším předčasným odchodem v plné výši vrácena. Po tomto budeme předpokládat, že se žádné další lekce podobného typu nebo stejného lektora již nezúčastníte.

 ... NÁS SI MŮŽETE VYZKOUŠET NA KAŽDÉ LEKCI.


ZÚŽENÁ VERZE ČESKÉHO LEKTORA PRO MOBILNÍ APLIKACE
úvod
časové možnosti českého lektoradočasně uvolněné levné lekcecena českého lektorakontakt
MAPA STRÁNEK

Navrhl a vytvořil ostrava3; Copyright © 2010-2018

DOPORUČUJEME:
reklama windsurfing
turisti-reklama